TechSmith SnagIt v9.1.1.261 Türkçe Katılımsız ( Full )

TechSmith SnagIt v9.1.1.261 Türkçe Katılımsız ( Full )

Snaglt 9, gelişmiş ve eşsiz bir ekran yakalama ve düzenleme pogramıdır.Çeşitli yakalama profilleriyle MSDOS dan, oyunlardan, web sayfalarından ve ekranınızdan resim, metin ya da video yakalayabilirsiniz. *Tarayıcı ve kameranızdan yakalama yapabilirsiniz. *Arama bölmesinde yakalamalarınız indekslenerek kitaplık oluşturulur,yakalamalarınızı etiketleyebilir ve anahtar sözcükler ekleyerek daha sonra kolayca bulabilirsiniz. *Arama bölmesindeki Windows gezgini ile bilgisayarınızdaki tüm dosyalarınızı kolayca bulup önizleyebilir ve düzenleyebilirsiniz. *Snaglt'e çeşitli program çıktı aksesuarlarını internetten indirip kurarak yaygın kullanılan program dosyalarına, dosyalarınızı dönüştürebilirsiniz. *Techsmit sitesinden resimleriniz için yeni damgalar ve etiketler indirerek resimlerinizde kullanabilirsiniz. *Yakaladığınız resimlerinize kenarlık, perspektif görünümü ve çeşitli kenar efektleri uygulayabilirsiniz.

Snaglt dosyalarınızı Microsoft Office programlarına, Photoshop'a, Skype 'a gönderebilirsiniz. Snaglt ile resimlerinize açılır flash resim ve metinleri ekleyip görselliği ve anlatımı kolaylaştırabilirsiniz. *Resimlerinize Swf biçiminde web bağlantıları ekleyip Web'de yayınalayabilirsiniz. *Snaglt Düzenleyeci ile resimlerinze açıklama balonları, oklar, vurgulama renkleri, metinler ve kalem ile şekiller çizebilirsiniz. *Hızlı erişim çubuğuna istediğiniz ve sık kullandığınız komutları ekleyebilirsiniz. *Snaglt Düzenleyecide ekranın sol üst köşesinden gizli Snaglt Düğmesiyle yeni dosyalar oluşturabilir, kaydedebilir, yazdırarak ve çıktısını alabilirsiniz.
*Snaglt 9 ile önceki sürümlerde olmayan bir özellik olan kitaplık ile çok sayıda sayfayı aynı anda açabilir ve düzenleyebilir ve kaydedebilirsiniz. *Toplu dönüştürme sihirbazı ile değişik biçimdeki resimleri tek bir biçimde çeşitli efektler ekleyerek dönüştürebilirsiniz. Kısacası Snaglt 9'un farkını kullandıkça anlayacak ve ondan vazgeçemeyeceksiniz...

Yeni bir özellik olan Open Captures bölümü en son yakaladığınız görüntüleri ve en son açtığınız resim dosyalarını program içerisinde saklayarak sizlere kolaylık sağlıyor. Hatta daha sonra bu resimleri kaybetmeden kullanabilmeniz için programı açıp kapattığınızda bile bu resimlere ulaşabiliyorsunuz.

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !